1. Size güvenebilir miyim?

Sitemizin misyonu ve önceliği tamamen müşteri memnuniyeti odaklıdır. En ufak sorun yaşamamanız için gerekli bütün önlemler ve memnuniyetiniz garanti altına alınmıştır.

2. Ürünlerin Garanti Süresi Nedir ?

Hesap satın alınmadan önce, Ürüne göre değişen garanti süresi verilir. Garanti süreci içerisinde sitemizden kaynaklı bir sorun yaşarsanız, hemen yeni ürünle değişim yapıyoruz. Sizi kesinlikle mağdur etmiyor, 3. şahıslarla muhatap etmiyoruz.

3. Hesaplar neden bu kadar ucuz?

Mağazamızda satılan hesaplar ikinci el ürünlerdir. Satıcılarımızdan toplu ve uygun bir fiyata alarak, ülkemizdeki oyun severlere daha uygun fiyatlara sağlıyoruz.

4. Nasıl Ödeme Yapabilirim?

Ödemelerinizi sitemiz üzerinden Shopier Güvencesi İle ile bütün bankalardan güvenli alışveriş alt yapısıyla kolayca yapabilirsiniz.

5. Hesap Bilgilerimi Nereden Bulabilirim ?

Herhangi bir ürün satın aldıktan sonra, hesap bilgilerini görmek için, Hesabım > Siparişler sayfasına gidin. Sipariş verdiğiniz ürün bilgileri 24 saat içerisinde sipariş detayında gözükecektir.

6. Herhangi Bir Sorunda Yeni Hesap Ne Zaman Gelir ?

Sitemizden kaynaklı sorunlarda yeni hesap verilme süreci belli değildir, Gün içinde, 1 veya 2 gün sonrada verilebilir.

7. Hesaplar neden ömür boyu garantili değil ?

Diğer mağazaların yaptığı gibi, Kimseye ömür boyu garanti verip kandırmıyoruz. Çünkü ömür boyu garanti diye bir şey yok, tamamı ile yalan ve ticarete ters bir garanti süresidir. Bu yüzden hesaplarımızı, ürüne göre değişen garanti süresi ile sizlere ulaştırıyoruz.

8. Offline hesap nedir?

Offline hesaplar, satıcılarımız tarafından tamamen yasal olarak satın alınmış hesaplardır. Offline hesaplarda oyunun tüm güncellemelerini ve yeni sürümlerini alarak sadece offline oynayabilirsiniz. Hesaplar tarafımızdan korunduğu için paranız boşa gitmez.