0 yorum  |  Yorum Yap
Ürün Kodu: 131
Stok Durumu: Tükendi
60,00 TL

Bu ürünü satın almadan önce açıklama kısmını okuyunuz!

Teslimat;

Satın alacağınız hesapların teslimatı, yoğunluğa göre 10 Dakika ile 24 Saat arasında teslim edilir.

Discord Nitro Boostlu Satın Al - Ucuz Oyun Mağazası

Discord Nitro Boostlu

1 aylık aboneliktir, daha önce ücretli üyeliğiniz olup olmaması önemli değildir. İstediğiniz zaman istediğiniz şekilde Boostlu Discord Nitroyu hesabınıza tanımlayabilirsiniz.  Daha fazla bilgi için https://support.discord.com/hc/tr/articles/115000435108-Discord-Nitro-Klasik-ve-Nitro adresini ziyaret edebilirsiniz.

Avantajları Nedir?

  •  Nitro Klasik sana profilinde kullanabileceğin harika animasyonlu avatar resimleri kullanma avantajı sağlar. O hareketsiz avatarını harika, hareketli bir GIF’e çevirebilirsin. Bu sayede metin kanallarında arkadaşlarına sihrin ne olduğunu gösterirsin.

  • Klasiğe abone olduğunda dört haneli ayırıcı numaranı özelleştir! Not: Abonelik sonunda, ayırıcı numaran rastgeleliştirilecektir..

  • Özelleştirilmiş emoteları her yerde kullan: Özelleştirilmiş emotelar sadece yüklendiği sunucularda kullanılabilir (birkaç durum dışında), Nitro, senin Kappa cephaneliğini her sunucuda ve ÖM’de heyecanla kullanmanı sağlar. Unutma, büyük güç, büyük sorumluluk ister!

  • Yüksek Kaliteli Ekran Paylaşımı: Paylaşım yapabildiğin oyunlarda 720p @ 60fps veya 1080p @ 30fps’ye çıkarır.

  • Dosya yükleme boyutunu 8mb’dan 50’mb’a çıkarır: Normalde 8mb üstünde dosya yükleyebilmen mümkün değil, ancak Nitroya sahip olman halinde yükleme topunu 50mb gücünde doldurabilirsin.

  • Bonus: Aynı zamanda arkadaşlarına profilinde göstermen için harika bir Nitro rozeti. Havalı çocuk durumları.

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!